Dominance Music Production

Kiev city, UA

О нас


Наш колектив складається з професійних музикантів із вищою музичною освітою. Всі члени колективу є дипломованими виконавцями та викладачами музики, що дає нам повне право не лише виконувати нашу музику, а й викладати. Ми з радістю передаємо свій досвід та навички гри всім охочим. В цьому розділі представляємо Вам кожного з нас, хочемо запропонувати Вам себе як Вашіх викладачів! Не соромтесь написати нам та втілити Ваші творчі мрії та бажання в реальність вже найближчим часом!


Катіко Пурцеладзе – вокалістка, яка співає джаз, тріп-хоп, ембієнт, мантри, музику із самого серця, озвучує принцес та гномиків у Діснеєвських мультиках.

Солістка гуртів JT Fresh, Ullam, спільних треків із гуртом Atomic Simao, dj Iwannabe, Національного Академічного Духового Оркестру України, дуету з піаністом Павлом Ігнатьєвим. Провідник та коуч у світ індивідуального співу. Актриса. На фестивалі представить сольну програму з loopstation, заспівану за допомогою свого ж багатоголосства, засновану на відчуттях і почуттях, створену поодинці тут і зараз! Вона дуже хоче, щоб люди відчували, що музика несе в собі світло, любов і добро, а всі ми – прекрасні провідники, які взаємодіють та проникають вібраціями в поля один одного! Без часу та відстані!

З приводу навчання естрадно-джазовому вокалу з Катіко, будь ласка, скористайтесь кнопкою "написати Катіко"

Написати КатікоВікторія Мраморнова - випускниця спеціалізованої музичної школи (КССМШ) ім. М.В. Лисенка, Національої музичнoї академії України ім. П.I. Чайковського по класу фортепiано та асистентури-стажування в НМАУ iм. П. I. Чайковського за фахом "концертмейстерство".

Провiдний концертмейстер Національної музичної академії України ім. П.I. Чайковського. Довгий час працювала в класi видатного спiвака професора народного артиста СРСР А. Мокренко та професора заслуженої артистки України Г. Сухорукової. Також працювала і зараз продовжує працювати в класах провідних майстрів оперного співу народних артистiв України С. Магери, О. Гурця та заслужених артистів України Д. Агеєва, I. Семененко. Як концертмейстер брала участь у численних міжнародних конкурсах вокалістів, серед яких конкурс ім. М. Лисенка, I. Алчевського, Б. Гмирi, Бюль-Бюля та iн. Лауреат і дипломант міжнародних конкурсів. Веде концертну діяльність як на вітчизняних концертних майданчиках, так і за кордоном.Олексій Гайдук - випускник спеціалізованої музичної школи (КССМШ) ім. М.В. Лисенка, Національної музичнoї академії України ім. П.I. Чайковського де займався у класі ударних інструментів та класичної гітари.

В студентські роки займався під керівництвом таких легендарних майстрів викладачів як В. О. Молотков (джазова гітара), І. А. Бойко (електрогітара), Н.П. Михайленко (класична гітара). Свій творчій шлях розпочав в одному з оркестрів Національной радіокомпанії України. У період з 2001 по 2011 рік жив та працював в м. Торонто (Канада). Після повернення до України Олексій приступає до активної викладацької діяльності та грає в різних оркестрах і колективах Києва. В нагоді стає і десятирічний досвід роботи у Північній Америці, де Олексій саме розпочав займатися викладацькою діяльністю. Зараз всі свої знання і досвід Олексій передає своїм студентам, решту часу присвячує колективу "Dominance" – пише музику, аранжування, здійснює записи та міксування пісень, монтує відео, вирішує ще багато інших як творчіх, так і організаційних завдань.

З приводу навчання на акустичній та електро гитарі з Олексієм, будь ласка, скористайтесь кнопкою "написати Олексію"

Написати ОлексіюМикола Виштак - випускник спеціалізованої музичної школи (КССМШ) ім. М.В. Лисенка, Національної музичнoї академії України ім. П.I. Чайковського по класу гобоя.

Ще навчаючись в академії почав працювати в оркестрі Національной радіокомпанії України, згодом в Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва (Київська опера). Зараз працює у Київському Національному академічному театрі оперети. Микола також приймає участь як запрошений музикант у багатьох ансамблях і оркестрах Києва. Багато гастролював по Україні та за кордоном. Окрім гри на гобої володіє англійським рожком, саксофоном, сопілкою, клавішними. Музичні направлення: класична музика, фолк, легкий джаз, поп-рок. Микола має багатий досвід викладача гри на духових інструментах.

З приводу навчання блок флейті, гобою або саксофону з Миколою, будь ласка, скористайтесь кнопкою "написати Миколі"

Написати Миколі